mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016

(Za)proste błędy

środa, 12 grudzień 2018 05:44 Napisane przez Administrator

Ostatnim akordem jubileuszowej, piątej edycji Kryspinów Cup była rywalizacja juniorów. Niezwykle trudna, zacięta i wręcz szalona. Głównie dzięki temu, że naprzeciw sobie stanęło tylko pięć drużyn, a więc rywalizacja odbywała się w jednej grupie, a to z kolei oznaczało, że najmniejsza wpadka zamykała szansę na triumf w turnieju. Tych zdecydowanie za dużo w każdym ze spotka notowali nasi juniorzy, którzy choć stylem gry od pozostałych rywali nie odbiegali, to indywidualne (za)proste błędy decydowały, iż z każdej rywalizacji schodzili na tarczy. Niejako na pocieszenie po tytuł mistrza żonglerki sięgnął Michał Meus!

Gdy wrzucili trzeci bieg...

sobota, 13 październik 2018 20:49 Napisane przez Administrator

W sobotnie przedpołudnie nasi juniorzy znów wkroczyli na zwycięską ścieżkę. Pewną wygraną 4:0 nad Dąbskim Kraków zawdzięczają podkręceniu tempa w drugiej połowie meczu.

Kończą na podium!

wtorek, 05 czerwiec 2018 19:54 Napisane przez Administrator

Okazałym zwycięstwem 6:2 nad Wiślanymi Jaśkowice zakońćzyli niezwykle udany sezon juniorzy naszego klubu. Formą strzelecką błysnął tym razem kapitan kryspinowian Jakub Grzesiak, zdobywając bramki po stałych fragmentach gry.

Lot nad Orlętami

poniedziałek, 28 maj 2018 08:24 Napisane przez Administrator

W dniu wczorajszym zespół naszych juniorów rozprawił się z Orlętami Rudawa, pokonując rywali na ich boisku w stosunku 1:3. Hat-trickiem popisał się najlepszy strzelec zespołu Mateusz Galos. I szkoda tylko, iż frekwencja nie pozwoliła by we wcześniejszych mecza z Orłem Piaski Wielkie czy Podgórzem nawiązać rywalizację.

Strona 1 z 2

facebook_page_plugin