mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016

Mistrz, mistrz Lotniczek!

wtorek, 11 czerwiec 2019 05:29 Napisane przez Administrator

W pięknym stylu po prymat w pierwszej lidze juniorów sięgnął nasz zespół. Jedenaście zwycięstw i jeden remis przy bilansie bramkowym 47:19 zapewnia naszym chłopcom mistrzostwo ligi. Gratulujemy!

Metamorfoza Jasia

wtorek, 16 kwiecień 2019 05:22 Napisane przez Administrator

Dawid Jaskowski jeszcze przed dwoma laty próbował swoich sił jako bramkarz. Przekwalifikowany na napastnika pracuje wytrwale, co powoli zaczyna przynosić wymierne efekty. W sobotnim meczu z Bieżanowianką wygranym 5:1 ustrzelił hat-tricka!

(Za)proste błędy

środa, 12 grudzień 2018 05:44 Napisane przez Administrator

Ostatnim akordem jubileuszowej, piątej edycji Kryspinów Cup była rywalizacja juniorów. Niezwykle trudna, zacięta i wręcz szalona. Głównie dzięki temu, że naprzeciw sobie stanęło tylko pięć drużyn, a więc rywalizacja odbywała się w jednej grupie, a to z kolei oznaczało, że najmniejsza wpadka zamykała szansę na triumf w turnieju. Tych zdecydowanie za dużo w każdym ze spotka notowali nasi juniorzy, którzy choć stylem gry od pozostałych rywali nie odbiegali, to indywidualne (za)proste błędy decydowały, iż z każdej rywalizacji schodzili na tarczy. Niejako na pocieszenie po tytuł mistrza żonglerki sięgnął Michał Meus!

Gdy wrzucili trzeci bieg...

sobota, 13 październik 2018 20:49 Napisane przez Administrator

W sobotnie przedpołudnie nasi juniorzy znów wkroczyli na zwycięską ścieżkę. Pewną wygraną 4:0 nad Dąbskim Kraków zawdzięczają podkręceniu tempa w drugiej połowie meczu.

Strona 1 z 3

     

facebook_page_plugin