mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016

Zmiana w bramce

poniedziałek, 18 luty 2019 07:07 Napisane przez Administrator

W okresie zimowym doszło do zmiany w kryspinowskiej bramce. Mariusza Iżyka, który w związku z planami osobistymi, zmuszony został póki co "zawiesić buty na kołku", w "lotniczej" bramce zastąpi 28-letni Michał Zjawiński.

Znamy terminy pierwszych sparingów

piątek, 01 luty 2019 07:59 Napisane przez Administrator

Poznaliśmy już terminy trzech pierwszych meczów sparingowych naszego zespołu seniorów, którzy zmierzą się z przedstawicielami innych grup krakowskiej oraz wielickiej klasy A.

Jest niedosyt, ale i nadzieja na lepsze jutro

wtorek, 22 styczeń 2019 06:52 Napisane przez Administrator

W rozegranej w miniony weekend halowej odmianie gminnego czempionatu nasi zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony, choć nie świadczy o tym bynajmniej miejsce w końcowej klasyfikacji. Brakło troszkę doświadczenia, lecz te dwa dni napewno pomogły wciąż jeszcze juniorom zebrać jego zdecydowane żniwa, a i piłkarsko nasi młodzi chłopcy udowodnili, iż drzemie w nich spory potencjał. Z tego też powodu, jak w tytule, z nadzieją możemy spoglądać w przyszłość. W kolejce bowiem do drużyny seniorskiej czekają kolejni.

Startujemy halowym Pucharem Wójta

niedziela, 13 styczeń 2019 12:18 Napisane przez Administrator

Już w najbliższy weekend 19-20 stycznia na lisieckiej hali odbędą się XXI zawody w ramach Halowego Pucharu Wójta gminy Liszki. Tym razem jednak w nieco odemienionej formule.

Strona 1 z 6

facebook_page_plugin