mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016
Zmiana w bramce fot. Misiek Nat, LKS Niedźwiedź

W okresie zimowym doszło do zmiany w kryspinowskiej bramce. Mariusza Iżyka, który w związku z planami osobistymi, zmuszony został póki co "zawiesić buty na kołku", w "lotniczej" bramce zastąpi 28-letni Michał Zjawiński.

Michał Zjawiński pozyskany został z konkurującego z Lotnikiem w rozgrywkach III grupy krakowskiej klasy A Dragonu Szczyglice. Już w trakcie jesiennego spotkania dał się poznać z dobrej strony, przyczyniając się do zwycięstwa naszych rywali w stosunku 3:1.

28-letni Zjawiński to wychowanek radomskich klubów klasy okręgowej: Zamłynia oraz Centrum. W wyniku kariery zawodowej przybył do Krakowa. Mamy nadzieję, iż rywalizacja z młodocianym Krzysztofem Olszewskim, który już w minionej rundzie z powodzeniem występował w seniorskiej bramce, powodować będzie podnoszenie umiejętności przez obu golkiperów.

W minioną niedzielę Michał zadebiutował w barwach naszego klubu w sparingu z LKS Niedźwiedź, w kilku sytuacjach udowadniając swoje wysokie umiejętności. Witamy i życzymy powodzenia w naszym Klubie!

facebook_page_plugin