mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016
Zaczną Pucharem Wójta

21 lipca meczem z Gwiazdą Ściejowice w ramach rozgrywek o Puchar Wójta Gminy Liszki nasi seniorzy zainaugurują okres przygotowawczy do nowego sezonu.

Gminne mistrzostwa odbędą się na boisku w Kaszowie, a Lotnik swój ćwierćfinałowy mecz rozegra o godz. 12:30. Zwycięzca rywalizacji zmierzy się w półfinale ze zwycięzcą pary Wisła Jeziorzany - Tęcza Piekary. Półfinały i finały zaplanowano na niedzielę 28 lipca.

Na pierwszym treningu seniorzy naszego klubu spotkają się 23 lipca o godz. 17:30 na boisku w Kryspinowie. Treningi odbywać będą się w schemacie wtorek-czwartek. W okresie przygotowawczym planowane jest rozegranie trzech gier kontrolnych oraz udział w meczu II rundy Pucharu Polski. Pierwszy sparing kryspinowianie rozegrają już na koniec pierwszego mikrocyklu treningowego we wtorek 30 lipca, a rywalem będzie Zwierzyniecki Kraków. Wraz z seniorami w zajęciach brać będą udział juniorzy.

Zainteresowanych dołączeniem do zespołów seniorskich, występujących w klasie A i B zapraszamy do kontaktu z trenerem Krzysztofem Sadko - tel. 514 990 621.

Plan meczów kontrolnych w trakcie przygotowań:

21 lipca - Puchar Wójta, godz. 12:30, na boisku w Kaszowie: Gwiazda Ściejowice
28 lipca - w przypadku awansu Puchar Wójta, godz. 10:00, na boisku w Kaszowie
30 lipca - KS Zwierzyniecki Kraków
3 sierpnia - Piast Wołowice
6 sierpnia - Bieżanowianka Bieżanów
10 sierpnia - Puchar Polski
17 sierpnia - start ligi

facebook_page_plugin