mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016
Wiara, co góry przenosi!

Gdyby po dziesięciu minutach półinałowego starcia z Tęczą Piekary ktoś wytypował, że losy awansu do finału i to jeszcze na korzyść kryspinowian rozstrzygnie ostatnia akcja meczu, mógł być potraktowany za co najmniej nieracjonalnego. Jednak "lotnicy" wierzyli i ta wiara poniosła ich do batalii o prym w Gminie Liszki.

Ahhh co to były za emocje! Już po 10 minutach meczu półfinałowego Pucharu Wójta Gminy Liszki z Tęczą Piekary "lotnicy" przegrywali 0:1, grając w dziesięciu, a rywal miał szansę na podwyższenie wyniku strzałem z rzutu karnego. Popis swoich umiejętności dał wówczas 18-letni Krzysztof Olszewski wyłapując strzał rywala z jedenastu metrów. A jeszcze do przerwy kryspinowianie dzięki indywidualnej akcji Vladislava Malinevskiyego wyrównali.

Po zmianie stron, choć to rywale posiadali optyczną przewag,ę to za każdym razem jako pierwsi na prowadzenie wychodzili nasi zawodnicy. Kryspinowskim kibicom w najlepszy możliwy sposób przypomniał się Rafał Lisowski, który w 92 minucie wykorzystał szansę stworzoną przez 17-letniego Jakuba Brzeźniaka, zapewniając Lotnikowi grę w jutrzejszym finale.

W spotkaniu wystąpiło siedmiu wychowanków naszego klubu.

Wszystkich naszych kibiców zapraszamy na boisko w Kaszowie jutro o godz. 18:00, gdzie w finale zmierzymy się z Kaszowianką Kaszów.

Obszerną fotogalerię autorstwa Łukasza Stryczka znajdą Państwo TUTAJ.

01.08.2020 r. - Półfinał Pucharu Wójta Gminy Liszki, boisko w Kaszowie
LKS Lotnik Kryspinów - Tęcza Piekary 4:3 (1:1)
bramki dla Lotnika: Malinevskiy 40, Sadko 48, Lisowski 66, 90+2

od 10 minuty Lotnik po czerwonej kartce dla Grzegorza Zygmunta grał w dziesięciu
w 10 minucie Krzysztof Olszewski obronił rzut karny

Lotnik: Olszewski (46 Zjawiński) - Skóra, Rogala, Zygmunt, Kuchasz - Galos (65 Meus), Jurek, Wilczyński (52 Brzeźniak), Sadko, Malinevskiy (65 Wąsowicz) - Lisowski.