mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016
Lotnik zdominował i zagra 26 lipca u siebie

W eliminacjach gminnych oba zespoly Lotnika nie miały sobie równych, pozostawiając pomiędzy sobą ostateczne rozstrzygnięcie o prymat w turnieju. W nagrodę 26 lipca to Lotnik reprezentować będzie Gminę Liszki na finałach powiatowych, które odbędą się na naszym obiekcie.

Do zawodów obok zespołów Lotnika i naszej szkółki zgłosiły się drużyny Tęczy Piekary i Wisły Jeziorzany. Ostatecznie do Kryspinowa dotarli tylko ci pierwsi i już na początek musieli doznać sromotnej porażki z szlagierową drużyną Lotnika, przegrywając 19:0. Młodszy Lotnik pokonał natomiast piekarzan 9:0. W bratobójczym starciu to starsi koledzy okazali się lepsi i zasłużenie zakwalifikowali się do dalszej fazy turnieju. Trenerem Lotnika jest Bogusław Kuraś.

Królem strzelców zawodów został kapitan kryspinowian Wiktor Karcz. Najlepszym bramkarzem wybrano golkipera Tęczy Piekary, który choć piłkę z siatki tego dnia wyciągał najczęściej to zapału nie można było mu odmówić.

Gratulujemy naszym chłopcom i trzymamy kciuki, by poszli za przykładem zawodników z rocznika 2003/04, którzy przed dwoma laty wygrali turniej powiatowy i subregionalny, finalnie kończąc rozgrywki na trzecim miejscu w województwie.

Więcej zdjęć z turnieju znajdą Państwo TUTAJ.