mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016
Organizujemy wyjście na derby! [aktualizacja]

Najbliższe Wielkie Derby Krakowa, które zaplanowano na niedzielę 7 października o godz. 18:00, będą jedyne w swoim rodzaju! MKS Cracovia SSA, przy współpracy z Miastem Kraków, ma przyjemność zaprosić młodych zawodników Lotnika Kryspinów do wzięcia udziału w wyjątkowej inicjatywie pod nazwą #DerbyZKlasą!

Mecz nr 196 pomiędzy dwoma najbardziej utytułowanymi klubami w Krakowie z trybun stadionu Cracovii przy ul. Józefa Kałuży 1 obejrzą WYŁĄCZNIE zorganizowane grupy młodzieży!

Celem akcji #DerbyZKlasą jest wspieranie idei bezpiecznego kibicowania na stadionach. Zapraszając uczniów na mecz Cracovii z Wisłą Kraków chcemy pokazać, że rywalizacja na boisku może odbyć się przy akompaniamencie kulturalnego dopingu najmłodszych ponad podziałami! Głęboko wierzymy, że misją każdego klubu sportowego jest wychowywanie młodzieży i uczenie szacunku do rywala – taki też cel przyświeca również nam organizując to wydarzenie!

Chcąc dodatkowo zachęcić do udziału w akcji #DerbyZKlasą informujemy, iż najliczniej zgromadzone placówki na meczu otrzymają od klubu niespodzianki w postaci wizyty piłkarzy w szkole/szkółce, lekcji wychowania fizycznego/treningu z zawodnikami Cracovii oraz darmowego zwiedzania stadionu najstarszego Klubu sportowego w Polsce!

Wyjazd na mecz derbowy w barwach klubowych w niedzielę o godz. 16:30 zbiórka na przystanku w Kryspinowie przy stacji benzynowej w kierunku Krakowa. Na mecz jedziemy ubrani w barwy klubowe. Po meczu odbiór dzieci od opiekunów spod stadionu od ul. Kraszewskiego. Całość wyjazdu koordynują kierownik młodzików, p. Piotr Kołodziejczyk oraz p. Jarosław Żupnik.

 

facebook_page_plugin