mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016
Obóz - Koninki 2020 [aktual.]

Wyjazd na obóz odbywa się w niedzielę 19 lipca o godz. 10:00 sprzed budynku klubowego. W załączeniu dodatkowe informacje w sprawie wyjazdu.

Zapisy wraz z zadatkowaniem w kwocie 350 zł odbywają się do 25 maja u kierowników drużyn lub trenera Krzysztofa Sadko. Informujemy, iż ewentualne wydatkowanie zadatków na poczet noclegów będzie miało miejsce na początku czerwca, gdy Rząd potwierdzi możliwość organizacji obozów. Do tego czasu środki będą deponowane u kierowników/koordynatora. Jednocześnie wraz ze zgłoszeniem prosimy o podanie rozmiaru sprzętu Adidas (pamiątkowa koszulka z obozu).

Już niejako tradycyjnie Szkółka Piłkarska działająca przy naszym Klubie w okresie wakacyjnym organizuje obóz sportowy. W terminie 19-26 lipca już po raz trzeci będziemy wizytować ponownie ośrodek Willa Tram w sercu Gorców, Koninkach, oferujący pobyt w komfortowych 1-, 2-, 3- i 4-osbowych pokojach z łazienkami i TV. W ramach pobytu zagwarantowane zostało pełne wyżywienie - śniadania, obiady z podwieczorkiem oraz kolacje. Na terenie przyległym do budynku znajduje się m.in. wielki szałas z grillem, plac zabzaw dla dzieci oraz trawiaste boisko sportowe z oświetleniem. Jak można przeczytać na stronie internetowej pensjonatu, Willa Tram to idealna baza dla aktywnego wypoczynku - to w Koninkach zaczynają się liczne szlaki piesze i rowerowe. Gospodarze gościli tu m.in. młodzieżowe zespoły Miedzi Legnica, Puszczy Niepołomice, Hutnika Kraków czy nawet kluby z Monachium.

O powyższym przekonali się również przedstawiciele naszego Klubu w latach ubiegłych, a mając na uwadze wzorową gościnność postanowiono ponowić wizytę we wskazanym miejscu.

Więcej informacji o ośrodku znajdą Państwo na stronie www.willa-tram.com.pl oraz na fanpage-u.

Poza korzystaniem z obiektu sportowego przy ośrodku zaplecze sportowe w trakcie obozu stanowić będzie pełnowymiarowe boisko w pobliskim Niedźwiedziu.

Obóz piłkarski - Koninki 2020

⚽ wyjazd: 19.07 (niedziela) o godz. 10:00 sprzed siedziby Klubu
⚽ powrót: 26.07 (niedziela) ok. godz. 11:00 do Klubu
⚽ liczba uczestników: 35 osób + kadra wychowawcza
⚽ w trakcie obozu pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja, podwieczorek + ognisko
⚽ zamiast wycieczki całodniowej planowane wyjazdy na basen (obiekt na wyłączność na czas wizyty naszej grupy)
⚽ każdy uczestnik obozu otrzyma w dniu wyjazdu koszulkę treningową

zawodnicy na obóz nie zabierają telefonów, a kontakt odbywa się wyłącznie na linii rodzic/opiekun - trener/kierownik obozu w godzinach wieczornych, tj. 19:00-21:00
maksymalne kieszonkowe wynosi 90 zł (zagwarantowane jest pełne wyżywienie w obiekcie)
kadrę opiekuńczą stanowią: kierownik obozu, wychowawcy / trenerzy - trenerzy LKS Lotnik
⚽ obóz tradycyjnie zgłaszany jest do Kuratorium

Nie ma możliwości odwiedzin Rodziców dzieci w trakcie trwania obozu. Jedyna sposobność zachodzi wówczas, gdy z powodów zdrowotnych, dyscyplinarnych zachodzi potrzeba przedwczesnego odbioru dziecka z obozu.

Na obóz nie zabieramy telefonów.

Przed wyjazdem na obóz należy zjeść odpowiednio wcześnie śniadanie (nie zupa mleczna!!).

Każdy uczestnik obozu powinien posiadać:

 • Ważną kartę zdrowia, co jest warunkiem uczestnictwa w obozie!
 • Wypełnione oświadczenie rodzica w zakresie koronawirusa i kartę obozową!
 • Legitymację szkolną (ewentualnie dowód osobisty),
 • Klubową torbę sportową Adidas, do której pakujemy się na wyjazd (kto posiada):
 • Sprzęt treningowy (korki, halówki, ochraniacze, przynajmniej 4 komplety ubrań do treningu w tym niebieską koszulkę treningową),
 • Dres granatowo-niebieski Lotnika (kto posiada),
 • Ortalion granatowy Lotnika (kto posiada),
 • Spodenki klubowe 3/4 Adidasa (kto posiada),
 • Zwykłe ubranie wyjściowe,
 • Ręcznik mały i duży,
 • Klapki, kąpielówki, czepek na pływalnię,
 • Przybory toaletowe (szczoteczka, pasta, żel pod prysznic, krem ochronny np. NIVEA/Dermosan),
 • Bielizna na każdy dzień zgrupowania,
 • Mały plecak na podręczne rzeczy (np. przy wyjściu na trening),
 • Kubek termiczny/ termos,
 • Leki przeciwgorączkowe, przeciwbiegunkowe, tabletki do ssania w razie choroby (opiekunowie również posiadają apteczkę z wyposażeniem);

Ponadto zachęca się do zabrania gier planszowych.

W miarę możliwości prosimy, by rzeczy były popodpisywane (zwłaszcza w przypadku ubrań z emblematami klubowymi), a pakowanie następowało przy czynnym udziale dzieci (aby były świadome, co posiadają w bagażu).

***Zawodnicy przyjmujący lekarstwa powinni je mieć zapakowane w osobnym woreczku, podpisane i opisane wg dawkowania (w dniu wyjazdu prosimy o poinformowaniu o fakcie przyjmowania leków przez dziecko kierownika obozu).


Szczegółowych informacji nt. obozu udziela trener Krzysztof Sadko, tel. 514 990 621, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 oboz zapisy 2018 b

Relację z poprzedniego obozu znajdą Państwo TUTAJ.

oboz zapisy 2018 a

 

facebook_page_plugin