mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016
Zmiany trenerów u młodzieży [aktual.]

Wraz z przejściem na boiska trawiaste zmianie uległy osoby prowadzące zajęcia z naszymi drużynami młodzieżowymi. Po okresie dwóch lat, z uwagi na natłok obowiązków służbowych, pracę na rzecz rozwoju naszego klubu zawiesić musiał trener Łukasz Skóra. Jego miejsce na ławce orlików zajmie Piotr Ptak.

Piotr Ptak to były zawodnik naszego klubu, z którym w 2015 roku świętował mistrzostwo Polski Ludowych Zespołów Sportowych. Jest absolwentem kursu UEFA C, a w Lotniku będzie odpowiadał za grupę orlików, która trenować będzie w poniedziałki i środy o godz. 17:00.

Grupę żaków, którzy trenować będą we wtorki i czwartki o godz. 17:00, poprowadzi zaś trener Bartosz Poniedziałek, odpowiedzialny za zespół skrzatów, który równocześnie wspomagał będzie działalność grupy trampkarzy w ramach rozgrywek mistrzowskich.

Na naszej stronie znajduje się również zaktualizowana rozpiska treningowa na rundę wiosenną, która obowiązywać będzie od 25 marca. Szczegóły TUTAJ.

Jednocześnie Zarząd Klubu oraz Stowarzyszenia pragnie raz jeszcze podziękować trenerowi Łukaszowi Skórze za dotychczasową pracę oraz życzyć powodzenia w rozwoju osobistym. Łączymy nadzieje, iż trener po zakończeniu obecnie prowadzonych projektów powróci do prowadzenia zajęć w naszej Szkółce. Trener Skóra pozostaje czynnym zawodnikiem zespołu seniorskiego Lotnika. Nie mówimy więc "żegnaj", a "do zobaczenia".

facebook_page_plugin