mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016
W sobotę 27 kwietnia sesja zdjęciowa!

Już dziś apelujemy do wszystkich zawodników i rodziców dzieci uczestniczących w zajęciach naszej Szkółki o udział w sesji zdjęciowej, która będzie miała miejsce w sobotę 27 kwietnia w klubowym budynku.

I tak każdy z zawodników, trenerów oraz kierowników drużyn wykonane będzie miał zdjęcie profilowe, jak również wykonane zostaną zdjęcia grupowe, które zamieszczone zostaną w monografii z okazji 70-lecia naszego Klubu.

Rezerwacja monografii, w której opisane zostaną historyczne dzieje klubu od momentu powstania, a w której jeden z rozdziałów poświęcony zostanie piłce młodzieżowej, odbywa się poprzez wpłatę datku w formie cegiełki w kwocie 70 zł do kierowników drużyn. Licba egzemplarzy ograniczona i nie będzie możliwości dodruku.

Harmonogram zdjęć w dniu 27.04:

9:40 Skrzaty, Żaki, Trampkarze - zdjęcia drużynowe
następnie Skrzaty i Żaki zdjęcia profilowe

12:30 Juniorzy - zdjęcie drużynowe
12:40 Młodziki - zdjęcie drużynowe + profilowe
14:00 Orliki - zdjęcie drużynowe + profilowe
15:30 Seniorzy - zdjęcie drużynowe + profilowe dla nieobecnych w dniu 13.04

Prośba o przychodzenie zawodników przebranych w stroje meczowe - w tym dniu na naszym obiekcie rozgrywane są mecze.

Nie będzie możliwości zaangażowania fotografa w późnieszym terminie - jest to więc jedyna okazja na uwzględnienie w premierowym wydawnictwie naszego Klubu.

facebook_page_plugin