mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016
Dzisiaj zakończenie

Dzisiaj o godz. 16:30 nastąpi ostatni akord sezonu 2018/19. Na boisko wyjdą zawodnicy, jak również ich rodzice, by mierzyć się w radosnej atmosferze w ramach podsumowania minionych miesięcy.

W piątkowe popołudnie będziemy mogli podsumować powoli odchodzące do historii rozgrywki. W trakcie eventu zaplanowano mecze poszczególnych grup z Rodzicami, a także mecz trenerzy i kierownicy kontra juniorzy. A wszystko przy akompaniamencie muzyki i towarzystwie pysznych smakołyków.

W trakcie spotkania istnieje możliwość zamówienia książki z okazji 70-lecia LKS Lotnik w kwocie 70 zł, a także zakupu cegiełki u prezesa naszego Klubu. Więcej o akcjach TUTAJ.

Istniała będzie również możliwość zamówienia strojów personalizowanych, które od nowego sezonu będą obligatoryjne dla drużyn żaka do trampkarza. Więcej o tym przeczytają Państwo TUTAJ.

Przypomnijmy tylko, iż wszyscy uczestnicy zajęć Szkółki zostaną nagrodzeni pamiątkowymi medalami z okazji 70-lecia LKS Lotnik Kryspinów.
Ceremonia wręczenia medali połączona z prezentacją poszczególnych drużyn będzie miała miejsce w trakcie uroczystej gali zaplanowanej na 8 września na naszym obiekcie, gdy poświęcony zostanie również w trakcie mszy świętej klubowy sztandar.

facebook_page_plugin