mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016
Głosuj na odLOTowe dzieciaki z Gminy Liszki!

Już 14 maja ruszy głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego! Postanowiliśmy zebrać szyki i wraz z klubami Gminy Liszki wystartować z własnym zadaniem pn. odLOTowe dzieciaki - upowszechnianie kultury fizycznej w Gminie Liszki. Zadanie KOM 27 czeka na Twój głos!

Drogi Rodzicu, Kibicu, Zawodniku, Mieszkańcu Gminy Liszki, 

Wystartowaliśmy z głosowaniem na projekt KOM2️⃣7️⃣. odLOTowe dzieciaki - upowszechnianie kultury fizycznej w Gminie Liszki ✈ w ramach BO Małopolska‼️?❤️

➡️ Wejdź na https://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie i zagłosuj na KOM2️⃣7️⃣
➡️ Głosować na nasz projekt może każdy mieszkaniec powiatu krakowskiego, wielickiego, proszowickiego i miechowskiego, który ukończył 1️⃣6️⃣ lat.
Aby prawidłowo oddać głos, należy podać numer PESEL oraz wybrać swój (jeden) powiat zamieszkania, a także potwierdzić zawarte oświadczenia.
➡️ Pamiętaj, że głos jest ważny tylko wtedy jeśli oddacie Go na jeden projekt❗️ Dwukrotne oddanie głosu na ten sam lub inny projekt unieważnia oba oddane głosy ❌ Jeśli zagłosujesz ponownie przez internet lub w inny sposób (wrzucając kartę do urny lub przesyłając ją pocztą na adres urzędu), wszystkie Twoje głosy zostaną uznane za nieważne.
➡️ W 5 edycji Budżetu Obywatelskiego do głosowania zostały dopuszczone aż 234 zadania? W Subregionie Krakowski Obszar Metropolitalny będą mogli wybierać spośród aż 4️⃣1️⃣ propozycji.
➡️Projekt, którego celem jest upowszechnianie kultury fizycznej i podniesienie standardu szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży na terenie Gmina Liszki - Urząd przez wyposażenie klubów piłkarskich, LKS Lotnik Kryspinów oraz Akademia Piłkarska Kaszowianka 2020.
W ramach zadania doposażone zostaną stowarzyszenia sportowe szkolące dzieci i młodzież poprzez zakup sprzętu sportowego ⚽️??, sprzętu multimedialnego ? oraz zakup sprzętu niezbędnego do utrzymania boiska ?. Ponadto przewidywane jest zorganizowanie zajęć techniki indywidualnej, a uczestnicy zajęć objęci zostaną darmową specjalistyczną opieką lekarza ?‍⚕️oraz fizjoterapeuty ?. Na podsumowanie w ramach zadania zostanie zorganizowany turniej ????

Dzięki Waszym głosom w ramach Budżetu Obywatelskiego możemy:

  • wyposażyć nasze Kluby w sprzęt do utrzymania obiektów,
  • tablicę wyników czy profesjonalną kosiarkę,
  • znacząco podnieść standard szkolenia,
  • sprawić by nasze dzieciaki objęte zostały profesjonalną opieką medyczną i fizjoterapeutyczną w Centrum Medycznym Liszki,
  • miały okazję na treningi indywidualnej w ramach akademii techniki indywidualnej,
  • oraz otrzymały sprzęt sportowy.
  • Wszystko podsumuję turnieje piłkarskie dla naszych najmłodszych z licznymi nagrodami.

Liczymy na Wasze zaangażowanie i głosy na nasze odLOTowe dzieciaki z Gminy Liszki!

Spraw naszym podopiecznym uśmiech i oddaj swój głos na www.bo.malopolska.pl lub wypełnij kartę głosowania na projekt: KOM 27.

W razie wszelkich pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Koordynatorzy akcji:
LKS Lotnik Kryspinów - Krzysztof Sadko, tel. 514 990 621
AP Kaszowianka Kaszów - Bogusław Gaweł, tel. 736 986 151

plakat bo 1000px

 

facebook_page_plugin