mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016
Obóz - Koninki 2022 [aktual.]

Wyjazd na obóz odbywa się w niedzielę 10 lipca o godz. 9:00 sprzed budynku klubowego. W załączeniu dodatkowe informacje w sprawie wyjazdu.

Już niejako tradycyjnie Szkółka Piłkarska działająca przy naszym Klubie w okresie wakacyjnym organizuje obóz sportowy. W terminie 10-17 lipca już po raz czwarty będziemy wizytować ponownie ośrodek Willa Tram w sercu Gorców, Koninkach, oferujący pobyt w komfortowych 1-, 2-, 3- i 4-osbowych pokojach z łazienkami i TV. W ramach pobytu zagwarantowane zostało pełne wyżywienie - śniadania, obiady z podwieczorkiem oraz kolacje. Na terenie przyległym do budynku znajduje się m.in. wielki szałas z grillem, plac zabzaw dla dzieci oraz trawiaste boisko sportowe z oświetleniem. Jak można przeczytać na stronie internetowej pensjonatu, Willa Tram to idealna baza dla aktywnego wypoczynku - to w Koninkach zaczynają się liczne szlaki piesze i rowerowe. Gospodarze gościli tu m.in. młodzieżowe zespoły Miedzi Legnica, Puszczy Niepołomice, Hutnika Kraków czy nawet kluby z Monachium.

O powyższym przekonali się również przedstawiciele naszego Klubu w latach ubiegłych, a mając na uwadze wzorową gościnność postanowiono ponowić wizytę we wskazanym miejscu.

Więcej informacji o ośrodku znajdą Państwo na stronie www.willa-tram.com.pl oraz na fanpage-u.

Poza korzystaniem z obiektu sportowego przy ośrodku zaplecze sportowe w trakcie obozu stanowić będzie pełnowymiarowe boisko w pobliskim Niedźwiedziu.

Obóz piłkarski - Koninki 2022

⚽ wyjazd: 10.07 (niedziela) o godz. 9:00 sprzed siedziby Klubu
⚽ powrót: 17.07 (niedziela) ok. godz. 10:00 do Klubu
⚽ w trakcie obozu pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja, podwieczorek + ognisko
⚽ na zbiórkę każdy uczestnik obozu przychodzi w pamiątkowej koszulce wydanej na obóz
⚽ uczestnicy winni mieć przygotowany mniejszy plecak/torbę z rzeczami na trening: po przyjeździe główny bagaż zostanie zdeponowany w ośrodku i udamy się na pierwszy trening, po którym nastąpi zakwaterowanie do pokoi
po zakwaterowaniu kierownik obozu będzie kontaktował się telefonicznie z Rodzicami uczestników obozu, którzy drugą ratę płacą bonem turystycznym

zawodnicy na obóz nie zabierają telefonów, a kontakt odbywa się wyłącznie na linii rodzic/opiekun - trener/kierownik obozu w godzinach wieczornych, tj. 19:00-21:00
maksymalne kieszonkowe wynosi 120 zł (zagwarantowane jest pełne wyżywienie w obiekcie)
kadrę opiekuńczą stanowią: kierownik obozu, wychowawcy / trenerzy - trenerzy LKS Lotnik

Nie ma możliwości odwiedzin Rodziców dzieci w trakcie trwania obozu. Jedyna sposobność zachodzi wówczas, gdy z powodów zdrowotnych, dyscyplinarnych zachodzi potrzeba przedwczesnego odbioru dziecka z obozu.

Przed wyjazdem na obóz należy zjeść odpowiednio wcześnie śniadanie (nie zupa mleczna!!).

Każdy uczestnik obozu powinien posiadać:

 • Ważną kartę zdrowia, co jest warunkiem uczestnictwa w obozie!
 • Wypełnione oświadczenie rodzica w zakresie koronawirusa (do pobrania poniżej lub do podpisu przed zbiórką) i kartę obozową!
 • Legitymację szkolną (ewentualnie dowód osobisty),
 • Klubową torbę sportową Adidas, do której pakujemy się na wyjazd (kto posiada):
 • Sprzęt treningowy (korki, halówki, ochraniacze, przynajmniej 4 komplety ubrań do treningu w tym niebieską koszulkę treningową),
 • Dres granatowo-niebieski Lotnika (kto posiada),
 • Ortalion granatowy Lotnika (kto posiada),
 • Zwykłe ubranie wyjściowe,
 • Ręcznik mały i duży,
 • Klapki, kąpielówki, czepek na pływalnię,
 • Przybory toaletowe (szczoteczka, pasta, żel pod prysznic, krem ochronny np. NIVEA/Dermosan),
 • Bielizna na każdy dzień zgrupowania,
 • Mały plecak na podręczne rzeczy (np. przy wyjściu na trening),
 • Kubek termiczny/ termos,
 • Leki przeciwgorączkowe, przeciwbiegunkowe, tabletki do ssania w razie choroby (opiekunowie również posiadają apteczkę z wyposażeniem);

Ponadto zachęca się do zabrania gier planszowych.

W miarę możliwości prosimy, by rzeczy były popodpisywane (zwłaszcza w przypadku ubrań z emblematami klubowymi), a pakowanie następowało przy czynnym udziale dzieci (aby były świadome, co posiadają w bagażu).

***Zawodnicy przyjmujący lekarstwa powinni je mieć zapakowane w osobnym woreczku, podpisane i opisane wg dawkowania (w dniu wyjazdu prosimy o poinformowaniu o fakcie przyjmowania leków przez dziecko kierownika obozu).


Szczegółowych informacji nt. obozu udziela trener Krzysztof Sadko, tel. 514 990 621, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

oboz zapisy 2018 b

Relację z poprzedniego obozu znajdą Państwo TUTAJ.

oboz zapisy 2018 a

     

facebook_page_plugin