mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016
Start przygotowań 24 lipca

Już za niespełna trzy tygodnie do treningów powrócą seniorzy, juniorzy i trampkarze naszego klubu. Tydzień później na boisko wybiegną pozostałe drużyny młodzieżowe.

We wtorek 24 lipca seniorzy naszego klubu spotkają się na pierwszym treningu o godz. 17:30 na boisku w Kryspinowie. Treningi odbywać będą się w schemacie wtorek-czwartek. W okresie przygotowawczym planowane jest rozegranie trzech gier kontrolnych oraz udział w meczu II rundy Pucharu Polski. Pierwszy sparing kryspinowianie rozegrają już na koniec pierwszego mikrocyklu treningowego w weekend 28-29 sierpnia, a rywalem będzie Dragon Szczyglice. Wraz z seniorami w zajęciach brać będą udział juniorzy, występujący na codzień w I lidze okręgowej.

Zainteresowanych dołączeniem do zespołów seniorskich, występujących w klasie A i B, oraz drużyny juniorów zapraszamy do kontaktu z trenerem Krzysztofem Sadko - tel. 514 990 621.

O godzinie 16:00 we wtorki i czwartki, począwszy od 24 lipca, do zajęć powrócą trampkarze.

Dzień wcześniej, bo już 23 lipca w poniedziałek treningi rozpoczną młodziki i orliki pod okiem trenera Bogusława Kurasia. Ich treningi odbywać będą się w sierpniu w poniedziałki o godz. 19:00 i środy o godz. 17:00.

Młodsze grupy treningi rozpoczną 1 sierpnia. I tak, wzorem lat poprzednich w okresie wakacyjnym w młodszych grupach zajęcia będą miały charakter łączonych, tj. grupa skrzatów wraz z grupą żaków trenować będzie pod okiem trenera Łukasza Skóry we wtorki i czwartki o godz. 16:30.

Z końcem sierpnia lub początkiem września nastąpi zmiana harmonogramu zajęć na docelowy, tj. z podziałem na wyszczególnione kategorie wiekowe.

facebook_page_plugin