mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016
Zareklamuj się na jubileuszowym kalendarzu

Chciałbyś zareklamować swoją firmę na jubileuszowym kalendarzu z okazji 70-lecia LKS Lotnik Kryspinów oraz 7-lecia Szkółki Piłkarskiej przypadających na następny rok? Nic prostszego - zapraszamy do kontaktu!

Kalendarz Szkółki Piłkarskiej Lotnik Kryspinów wydawany jest cyklicznie od pięciu lat. Nie inaczej będzie i tym razem, gdy kalendarz na rok 2019 ujrzy wkrótce światło dzienne w liczbie 300 sztuk. A będzie to kalendarz nader wyjątkowy! Na następny rok wypada bowiem jubileusz 70-lecia LKS Lotnik Kryspinów, który zbiegnie się z małym jubileuszem 7-lecia naszej Szkółki.

Jeśli chciałbyś zareklamować swoją firmę w tym jakże szczególnym dla naszego Klubu roku zapraszamy do kontaktu z Krzysztofem Sadko, koordynującym rzeczony projekt - tel. 514 990 621, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Cegiełki, przeznaczone zostaną na działalność szkółki w okresie zimowym, gdzie koszty wynajmu obiektów i uczestnictwa w zawodach stanowią znaczące obciążenie dla naszego budżetu. 

Wpłat można dokonywać na konto Stowarzyszenia, tj.:

69 8591 0007 0210 0403 8108 0001

KBS o/Liszki
SZKÓŁKA PIŁKARSKA KRYSPINÓW Adres: Kryspinów 47, 32-060 Liszki

Kalendarz, tradycyjnie składał będzie się z indywidualnych kart dla każdego miesiąca, a na każdej z nich znajdą się aktualne zdjęcia wszystkich naszych drużyn oraz fotografie archiwalne. Poniższe zdjęcie stanowi wyłącznie jego wstępny projekt.

Zachęcamy do wsparcie naszej inicjatywy!

facebook_page_plugin