mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016
Historia, która się nie kończy...

W związku z pracami dotyczącymi obchodów jubileuszu 70-lecia istnienia naszego Klubu zapraszamy do współpracy wszystkich sympatyków i byłych zawodników, którzy mogliby wzbogacić naszą wiedzę odnośnie działalności Lotnika na przestrzenii dziesiątek lat.

Masz stare zdjęcia z dziejów naszego Klubu?
A może wiesz kto je ma?
Chciałbyś podzielić się swoimi wspomnieniami lub znasz kogoś, kto mógłby opowiedzieć nam o tym jak to kiedyś kopało się piłkę w Kryspinowie?
To może właśnie Ciebie poszukujemy ❗️⚽️?

W związku z pracami dotyczącymi obchodów jubileuszu 70-lecia istnienia LKS Lotnik Kryspinów zapraszamy do współpracy wszystkich sympatyków naszego Klubu, którzy w szczególności mogliby wzbogacić naszą wiedzę zwłaszcza na temat działalności LKS Lotnik Kryspinów do lat 90. włącznie oraz na temat sekcji futsalu.

facebook_page_plugin