mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016
Zmieniamy się dla Was i z Wami

Już w niedzielę spotkamy się na wspólnym świętowaniu naszego jubileuszu. Wcześniej jednak po raz kolejny zwracamy się z prośbą o pomoc.

Powoli dobiegają końca prace związane z grodzeniem boiska oraz remontem holu w klubowej szatni. Już dziś serdecznie dziękujemy firmie Promerol S.A. oraz Urzędowi Gminy Liszki za sfinansowanie grodzenia naszego obiektu. Na czwartek zaplanowano natomiast montaż trybuny sfinansowanej ze środków gminnych. Zmieniono również piłkochwyty i wymieniono siatki na bramkach meczowych. Dziękujemy za wsparcie!

Z racji ww. prac kilka informacji dot. przygotowań do jubileuszu:

▶️ z uwagi na przeprowadzony remont szatni, tj. korytarza, holu oraz szatni sędziów, zwracamy się z prośbą do dobrych duszyczek, Pań, Mam naszych podopiecznych oraz innych ludzi dobrej woli, o pomoc przy sprzątaniu w dniu jutrzejszym tj. wtorek od godz. 16:00,

▶️ Wtorek o godz. 18:45 próba ślubowania - zapraszamy wszystkich zawodników oraz kierowników poszczególnych drużyn na obiekt klubowy

▶️ wciąż można przynosić gadżety na loterię fantową

▶️ w sobotę od godzin porannych spotykamy się na obiekcie, celem przygotowania go na obchody.

W imieniu Yarydu Klubu dziękujemy za wszelkie wsparcie. Pamiętajmy, iż robimy to głównie dla naszych najmłodszych, którym obiekt służył będzie jeszcze przez długie lata.

 

facebook_page_plugin