mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016
Krzysztof Sadko

Krzysztof Sadko

Wszystko, co dobre szybko się końćzy. Nie inaczej jest i z naszym zgrupowaniem szkoleniowym, które powoli odchodzi do historii. Wracamy jutro, a póki co odsyłamy do obszernej fotogalerii.

czwartek, 13 czerwiec 2019 06:19

Pomocni byli kierownicy

W maju nasz obiekt przeszedł drobną metamorfozę. Zaprzeszłe tralki zlokalizowane na balkonie klubowego budynku zastąpione zostały estetyczną barierką. Wszystko to zasługa byłych zawodników i kierowników naszego klubu: braci Andrzeja i Kazimierza Koszyckich, którzy wspomogli swoim działaniem jubileusz. Dziękujemy!

wtorek, 11 czerwiec 2019 05:02

Od nowego sezonu każdy w swoim stroju

Wzorem innych szkółek od nowego sezonu wprowadzony zostanie obowiązek posiadania personalizowanego stroju meczowego. Wymóg ten obejmie wszystkie grupy od żaka do trampkarza.

piątek, 08 marzec 2019 06:08

Żaki z tryumfem i wyróżnieniami

Takie informacje to my lubimy szczególnie! W halowym turnieju o Puchar Wójta Gminy Liszki organizowanym przez APMT Liszki nasze żaki z rocznika 2011 sięgnęły po pierwsze miejsce, a zawodnicy Lotnika, Wiktor Kolasa i Szymek Steczko uzyskali odpowiednio tytuł najlepszego zawodnika i króla strzelców całych zawodów!

sobota, 26 styczeń 2019 08:46

Prezes MZPN uświetni jubileusz!

Pozytywnie na nasz apel o włączenie w grono Komitetu Honorowego zareagował również niezwłocznie Prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej - p. Ryszard Niemiec.

czwartek, 03 styczeń 2019 10:22

Historia, która się nie kończy...

W związku z pracami dotyczącymi obchodów jubileuszu 70-lecia istnienia naszego Klubu zapraszamy do współpracy wszystkich sympatyków i byłych zawodników, którzy mogliby wzbogacić naszą wiedzę odnośnie działalności Lotnika na przestrzenii dziesiątek lat.

środa, 02 styczeń 2019 20:18

Przekaż 1% - wesprzyj naszą szkółkę

Wesprzyj naszą szkółkę, pamiętając o nas przy składaniu rocznego rozliczenia, a my całkowity dochód z 1% przeznaczymy na sprzęt sportowy dla naszych dzieciaków oraz remont klubowego buydnku. Pamiętaj o nas zwłaszcza w tak szczególnym roku jubileuszu 70-lecia istnienia!

środa, 12 grudzień 2018 05:36

Jeden detal do finału

W pierwszą sobotę grudnia poznaliśmy triumfatora turnieju Kryspinów Cup Trampkarzy, zawodów które miały bardzo ciekawy i nie do końca spodziewany przebieg. Mowa tu o triumfie LKS Szaflary, drużynie która wywalczyła triumf niesamowitą skutecznością pod bramką rywali i kapitalnymi interwencjami Mateusza Gawrona. W półfinale późniejsi tryumfatorzy mierzyli się z naszym zespołem, a o ich tryumfie zadecydowały tytułowe detale: bardzo dobrze grający "lotnicy" stemplowali słupek i poprzeczkę bramki rywala, podczas gdy ten bezlitośnie wykorzystał jedyny moment zawachania kryspinowian w defensywie.

środa, 12 grudzień 2018 05:30

Krok od półfinału

Kryspinów Cup w kategorii orlików stanowił istny piłkarski maraton. Dwanaście godzin piłkarskich zmagań towarzyszyło niedzielnej rywalizacji. Tyle też zespołów wzięło udział w grze o mistrzostwo. Drużyny podzielono na cztery trzy-zespołowe grupy i aby przeprowadzić rzetelną selekcję, organizatorzy ułożyli urozmaicony system rozgrywek. W tej zaciekłej rywalizacji o krok od awansu do półfinału był nasz zespół. Finalnie jednak oba Lotniki musiały zadowolić się odpowiednio miejscem 7. i 8.

wtorek, 09 październik 2018 06:02

Zmiana treningu skrzatów

W związku z przypadającym na wtorek meczem juniorów trening skrzatów przeniesiony zostaje na środę godz. 16:30. Trampkarze i seniorzy trenują we wtorek o godz. 18:00. W pozostałym zakresie harmonogram treningów bez zmian.

Strona 1 z 2

     

facebook_page_plugin