mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016

Sadko KrzysztofKrzysztof Sadko
Trener z licencją UEFA B - grupy: seniorzy, juniorzy, trampkarze

kontakt: tel. 514 990 621, krzysztof.sadko@lotnikkryspinow.pl

Jako trener związany z Lotnikiem od lipca 2012 r., rozpoczynając szkolenie grup młodzieżowych w strukturach LKS Lotnik Kryspinów. Pomysłodawca powstania Szkółki Piłkarskiej oraz turnieju Kryspinów Cup. Z grupami młodzików, trampkarzy (dwukrotnie), juniorów młodszych oraz juniorów starszych zdobywał awanse do wyższych klas rozgrywkowych. Czynny zawodnik zespołu seniorów od 2008 roku, z którym święcił awanse do V i IV ligi oraz dwukrotne Mistrzostwo Polski Ludowych Zespołów Sportowych. Od maja 2016 roku trener zespołu seniorów. Zawodowo: absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i pracownik Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice sp. z o.o. Członek zarządu Stowarzyszenia European Airports Football Association z siedzibą w Wiedniu oraz organizator Mistrzostw Europy Portów Lotniczych - Kraków 2014.


Kuras BoguslawBogusław Kuraś
Trener z licencją UEFA C - grupa: młodziki

kontakt: tel. 537 871 727, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wychowanek Cracovii Kraków, w której jako zawodnik przeszedł wszystkie stopnie szkoleniowe do juniora starszego. W latach 2011-2016 zawodnik zespołów seniorskich Lotnika. Czynne uprawianie sportu przerwała kontuzja kolana, dzięki której odkrył w sobie pasję trenerską. Po uzyskaniu dyplomu trenerskiego objął zespół młodzików, z którym na jesień 2017 r. uzyskał awans do 1 ligi. Prowadzi również grupy szkoleniowe w MKS Cracovia Kraków. W chwili obecnej jest w trakcie kursu trenerskiego na licencję UEFA B. Zawodowo: absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.


Skora LukaszŁukasz Skóra
Trener z licencją UEFA B - grupy: orliki, żaki

kontakt: tel. 692 660 859, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne i wychowanek KS Zwierzyniecki Kraków. Od 2017 r. czynny zawodnik pierwszej drużyny LKS Lotnik i trener grup młodzieżowych w naszym klubie odpowiedzialny za kategorię żaków i orlików. W swojej trenerskiej przygodzie odpowiadał m.in. za szkolenie seniorskiej drużyny Błękitni Czułówek. Znakomity pedagog, wielokrotnie pełnił rolę opiekuna na obozach sportowych i koloniach. Posiada uprawnienia trenera personalnego. Obecnie zawodowo związany z Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Wieliczce.


Wenglorz TomaszTomasz Wenglorz
Trener z licencją UEFA C - grupy: skrzaty

kontakt: tel. 796 313 730

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne. Związany z naszym klubem od listopada 2017 r. jako trener grupy skrzatów. Posiada bogaty bagaż doświadczeń w pracy z najmłodszymi adeptami futbolu.

     

facebook_page_plugin