mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016
W sobotę 18 listopada młodzicy z ośmiu klubów zainaugurowali coroczny cykl sześciu turniejów halowych Kryspinów Cup w Liszkach. W pierwszym dniu do boju o mistrzowski tytuł stanęły drużyny Lotnika Kryspinów, Cracovii, Clepardii Kraków, MKS Trzebinia, Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej, Unii Oświęcim, Płaszowianki oraz Hutnika.
W drugim dniu zmagań Kryspinów Cup do walki na parkiecie w Liszkach stanęli adepci piłkarscy w kategorii orliki. Zawodnicy reprezentujący barwy Kolejarza Stróże, Sandecji Nowy Sącz, Lotnika Kryspinów, Wisły Kraków, Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej, UKS-u Gryf Pleśna, Skawinki Skawina oraz LKS-u Iskry Czułów zapewnili zgromadzonej w hali publiczności nie lada widowisko. Mimo obecności aż dwóch klubów, które posiadają swoich reprezentantów w najwyższej seniorskiej klasie rozgrywkowej w Polsce, po mistrzowski tytuł sięgnął Kolejarz Stróże, zwyciężając po wyrównanym starciu z Sandecją Nowy Sącz 1:0.

Rywalizacja żaków podczas kolejnej edycji turnieju Kryspinów Cup przypadła na sobotę 25 listopada 2017 r. Jak podkreślali organizatorzy i trenerzy to nie wyniki były najważniejsze, a sama rywalizacja i dobra zabawa, dlatego nie prowadzono klasyfikacji generalnej.

W tegorocznej edycji Kryspinów Cup przyszedł czas na turniej skrzatów, czyli najmłodszych adeptów szkółek piłkarskich. Roczniki jakie grają w tej kategorii to 2011/2012, ale najmłodsi zawodnicy na boisku mieli skończone ledwie 4 lata. 
Kolejny turniej Kryspinów Cup juniorów młodszych już za nami. W hali w Liszkach niespodzianki nie było - zwycięstwo odniosła drużyna Ruchu Chorzów, która wygrała zdecydowanie wszystkie pojedynki i w pełni zasłużenie Niebiescy zgarnęli pierwsze miejsce w ośmiozespołowej stawce.  
W ostatni dzień rywalizacji w turnieju Kryspinów Cup w hali w Liszkach rywalizowali trampkarze. Już w fazie grupowej mieliśmy małą niespodziankę, bowiem do głównej czwórki nie awansowała ekipa Cracovii.

     

facebook_page_plugin