mistrz Polski LZS
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016

Zarząd Klubu LKS Lotnik Kryspinów

Prezesem Zarządu Ludowego Klubu Sportowego Lotnik Kryspinów jest Czesław Sadko. W skład Zarządu wchodzą również: wiceprezesi Jarosław Koziara i Tomasz Kuchasz, skarbnik Kazimierz Różycki, sekretarz Andrzej Lorek oraz członkowie Zarządu Michał Olszewski, Ryszard Witanowski oraz Monika Różycka jako urzędujący Sołtys wsi Kryspinów.

W skład Komisji Rewizyjnej pod przewodnictwem Krzysztofa Sadko wchodzą Andrzej Koszycki i Łukasz Skóra.

Sadko Czesław

Prezes Zarządu

Od lat związany z naszym Klubem. Najpierw jako zawodnik, później jako prezes klubu. Obecnie piastuje funkcję już ponad 25 lat. To za jego rządów dokonano nabycia gruntów pod obecne boisko od wspólnoty pastwiskowej. Również on sterował działaniami działaczy w zakresie grodzenia terenu, a w dalszej kolejności budowy pawilonu klubowego wraz z trybuną i boksami dla zawodników rezerwowych.

Z funkcji prezesa zrezygnował w 2007 roku, jednak nie wycofał się z działalności na rzecz klubu. Jako radny wsi Kryspinów skutecznie zabiegał o spełnienie wymogów formalnych dopuszczających nasz obiekt do rywalizacji na poziomie IV ligi.

Powrócił po kilku latach przerwy, by ratować pogrążony w ciężkiej sytuacji finansowej Klub i misję swą wypełnia z nawiązką po dzień dzisiejszy. Efekt działań bieżącej jego kadencji to instalacje oświetlenia na całym obiekcie boiska. Czynny działacz Małopolskiego Zrzeszenua Ludowych Zespołów Sportowych w Krakowie, a od 2017 r. członek Komisji ds. współpracy z samorządami przy Małopolskim Związku Piłki Nożnej.

Koziara Jarosław

Wiceprezes Zarządu

Z Lotnikiem związany od 2012 roku, najpierw jako kierownik pierwszej grupy młodzieżowej w strukturach tworzącej się Szkółki Piłkarskiej. Z czasem jeden z założycieli jej formalnego powstania. Obecnie poza funkcją Wiceprezesa zarządu pełni rolę kierownika drużyny juniorów starszych, z którą dwukrotnie święcił awanse do wyższych lig. Od czerwca 2016 r. wraz z objęciem przez Krzysztofa Sadko funkcji trenera pierwszego zespołu kierowniczy również drużynie seniorskiej. Dobra dusza drużyny oraz osoba, która zawsze będąc nieco w cieniu, wykonuje pracę dzięki której trenerzy mogą cieszyć się odpowiednim komfortem organizacyjnym.

Jarosław Koziara stanowi również bezpośredni nadzór nad kwestiami organizacyjnymi Stowarzyszenia Szkółka Piłkarska Kryspinów, koordynując działania techniczno-logistyczne wszystkich grup młodzieżowych naszego Klubu.

Kuchasz Tomasz

Wiceprezes Zarządu

Wnuk Józefa Kowalika, założyciela naszego Klubu i pierwszego prezesa. Z Lotnikiem związany przez całą swoją piłkarską przygodę od 1999 roku, z krótkim epizodem na występy w Tęczy Piekary.  środkowy obrońca - ostoja zarówno defensywy pierwszego zespołu, jak i działań na rzecz "Lotniczka". Zawsze w pełni zaangażowany zarówno na boisku, jak i poza nim, będąc wzorem dla młodych zawodników wchodzących do zespołu. Zawsze uczynny. Głównodowodzący remontem pomieszczeń szatni gospodarzy oraz klubowej świetlicy w sierpniu 2017 r. Z racji trzeciego już pokolenia zaangażowanego w rozwój naszego Klubu, przywiązuje wielką wagę do jego historii.