mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016

Klasa A, grupa: Kraków III 2017/2018

Kolejka 1
19-08-2017 17:00
Nadwiślan Rusocice
Bieżanowianka Kraków
19-08-2017 17:00
Sokół Rybna
Cedronka Wola Radziszowska
19-08-2017 17:00
Tęcza Piekary
Gajowianka Gaj
19-08-2017 17:30
Armatura Kraków
Strażak Rączna
19-08-2017 17:45
LKS Libertów
Lotnik Kryspinów
05-09-2017 17:00
Wiślanie II Jaśkowice
Iskra Krzęcin
18-11-2017 14:00
Tramwaj Kraków
Wisła Czernichów
Kolejka 2
23-08-2017 17:45
Cedronka Wola Radziszowska
Nadwiślan Rusocice
26-08-2017 17:00
Gajowianka Gaj
Sokół Rybna
26-08-2017 17:00
Iskra Krzęcin
Tramwaj Kraków
26-08-2017 17:00
LKS Libertów
Wiślanie II Jaśkowice
26-08-2017 17:30
Bieżanowianka Kraków
Armatura Kraków
27-08-2017 17:00
Wisła Czernichów
Tęcza Piekary
30-08-2017 17:30
Lotnik Kryspinów
Strażak Rączna
Kolejka 3
02-09-2017 17:00
Tramwaj Kraków
LKS Libertów
02-09-2017 17:00
Sokół Rybna
Wisła Czernichów
03-09-2017 11:00
Wiślanie II Jaśkowice
Lotnik Kryspinów
03-09-2017 16:00
Strażak Rączna
Bieżanowianka Kraków
03-09-2017 16:00
Tęcza Piekary
Iskra Krzęcin
03-09-2017 17:00
Nadwiślan Rusocice
Gajowianka Gaj
03-09-2017 17:00
Armatura Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
Kolejka 4
09-09-2017 15:00
Iskra Krzęcin
Sokół Rybna
09-09-2017 16:30
Cedronka Wola Radziszowska
Strażak Rączna
09-09-2017 17:00
LKS Libertów
Tęcza Piekary
10-09-2017 11:00
Wiślanie II Jaśkowice
Tramwaj Kraków
10-09-2017 15:00
Wisła Czernichów
Nadwiślan Rusocice
10-09-2017 17:00
Gajowianka Gaj
Armatura Kraków
10-09-2017 17:00
Lotnik Kryspinów
Bieżanowianka Kraków
Kolejka 5
16-09-2017 16:00
Sokół Rybna
LKS Libertów
16-09-2017 16:00
Tęcza Piekary
Wiślanie II Jaśkowice
16-09-2017 16:30
Tramwaj Kraków
Lotnik Kryspinów
16-09-2017 17:00
Bieżanowianka Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
16-09-2017 17:00
Nadwiślan Rusocice
Iskra Krzęcin
17-09-2017 16:00
Strażak Rączna
Gajowianka Gaj
25-11-2017 11:00
Armatura Kraków
Wisła Czernichów
Kolejka 6
23-09-2017 16:30
Nadwiślan Rusocice
LKS Libertów
24-09-2017 12:00
Wiślanie II Jaśkowice
Sokół Rybna
24-09-2017 14:00
Tramwaj Kraków
Tęcza Piekary
24-09-2017 15:00
Wisła Czernichów
Strażak Rączna
24-09-2017 16:00
Gajowianka Gaj
Bieżanowianka Kraków
18-11-2017 11:00
Lotnik Kryspinów
Cedronka Wola Radziszowska
18-11-2017 13:00
Iskra Krzęcin
Armatura Kraków
Kolejka 7
30-09-2017 15:30
Cedronka Wola Radziszowska
Gajowianka Gaj
30-09-2017 16:00
Bieżanowianka Kraków
Wisła Czernichów
30-09-2017 16:00
Sokół Rybna
Tramwaj Kraków
30-09-2017 16:00
Nadwiślan Rusocice
Wiślanie II Jaśkowice
01-10-2017 15:00
Strażak Rączna
Iskra Krzęcin
01-10-2017 15:00
Tęcza Piekary
Lotnik Kryspinów
01-10-2017 16:00
Armatura Kraków
LKS Libertów
Kolejka 8
07-10-2017 15:00
Tęcza Piekary
Sokół Rybna
07-10-2017 15:00
Iskra Krzęcin
Bieżanowianka Kraków
07-10-2017 16:00
Strażak Rączna
LKS Libertów
07-10-2017 16:00
Tramwaj Kraków
Nadwiślan Rusocice
08-10-2017 11:00
Wiślanie II Jaśkowice
Armatura Kraków
08-10-2017 11:00
Lotnik Kryspinów
Gajowianka Gaj
08-10-2017 15:00
Wisła Czernichów
Cedronka Wola Radziszowska
Kolejka 9
14-10-2017 15:00
Sokół Rybna
Lotnik Kryspinów
14-10-2017 15:30
Bieżanowianka Kraków
LKS Libertów
14-10-2017 15:30
Nadwiślan Rusocice
Tęcza Piekary
15-10-2017 15:00
Strażak Rączna
Wiślanie II Jaśkowice
15-10-2017 15:00
Gajowianka Gaj
Wisła Czernichów
15-10-2017 15:00
Armatura Kraków
Tramwaj Kraków
15-10-2017 15:00
Cedronka Wola Radziszowska
Iskra Krzęcin
Kolejka 10
21-10-2017 15:00
Sokół Rybna
Nadwiślan Rusocice
21-10-2017 15:00
Lotnik Kryspinów
Wisła Czernichów
21-10-2017 15:00
Tęcza Piekary
Armatura Kraków
21-10-2017 15:00
Iskra Krzęcin
Gajowianka Gaj
21-10-2017 15:30
Cedronka Wola Radziszowska
LKS Libertów
21-10-2017 15:30
Tramwaj Kraków
Strażak Rączna
22-10-2017 11:00
Wiślanie II Jaśkowice
Bieżanowianka Kraków
Kolejka 11
28-10-2017 14:00
Gajowianka Gaj
LKS Libertów
28-10-2017 14:00
Nadwiślan Rusocice
Lotnik Kryspinów
28-10-2017 15:00
Bieżanowianka Kraków
Tramwaj Kraków
28-10-2017 15:00
Cedronka Wola Radziszowska
Wiślanie II Jaśkowice
29-10-2017 13:00
Wisła Czernichów
Iskra Krzęcin
29-10-2017 14:00
Strażak Rączna
Tęcza Piekary
29-10-2017 14:00
Armatura Kraków
Sokół Rybna
Kolejka 12
04-11-2017 13:30
Nadwiślan Rusocice
Armatura Kraków
04-11-2017 14:00
Sokół Rybna
Strażak Rączna
04-11-2017 14:00
Iskra Krzęcin
Lotnik Kryspinów
04-11-2017 14:00
Tęcza Piekary
Bieżanowianka Kraków
04-11-2017 14:00
Tramwaj Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
05-11-2017 11:00
Wiślanie II Jaśkowice
Gajowianka Gaj
05-11-2017 13:00
Wisła Czernichów
LKS Libertów
Kolejka 13
11-11-2017 13:00
Wisła Czernichów
Wiślanie II Jaśkowice
11-11-2017 13:00
Cedronka Wola Radziszowska
Tęcza Piekary
11-11-2017 13:30
Armatura Kraków
Lotnik Kryspinów
11-11-2017 13:30
Bieżanowianka Kraków
Sokół Rybna
11-11-2017 13:45
Strażak Rączna
Nadwiślan Rusocice
12-11-2017 13:00
Gajowianka Gaj
Tramwaj Kraków
12-11-2017 13:00
Iskra Krzęcin
LKS Libertów
Kolejka 14
24-03-2018 15:00
Strażak Rączna
Armatura Kraków
24-03-2018 15:00
Bieżanowianka Kraków
Nadwiślan Rusocice
24-03-2018 15:00
Cedronka Wola Radziszowska
Sokół Rybna
24-03-2018 15:00
Gajowianka Gaj
Tęcza Piekary
24-03-2018 15:00
Lotnik Kryspinów
LKS Libertów
24-03-2018 15:00
Iskra Krzęcin
Wiślanie II Jaśkowice
24-03-2018 15:00
Wisła Czernichów
Tramwaj Kraków

facebook_page_plugin