mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016
Aktualności
Back
Wieści z klubu
Seniorzy
Juniorzy
Szkółka
Fotorelacje
O klubie
Back
Osiągnięcia
Historia
Władze klubu
Stadion
Sponsorzy
Drużyny
Back
Sztab szkoleniowy
Pierwszy zespół
II drużyna
A1 - Juniorzy
C1 - Trampkarze
D1 - Młodziki
E1 - Orliki
F1 - Żaki
G1 - Skrzaty
Sezon
Back
Tabela Klasa A
Terminarz Klasa A
Kryspinów Cup
Back
Kryspinów Cup 2014
Kryspinów Cup 2015
Kryspinów Cup 2016
Kryspinów Cup 2017
Szkółka
Back
O nas
Osiągnięcia
Nabór
Treningi
Regulamin
Składki
Zarząd
Badania lekarskie
Jubileusz 70-lecia
Certyfikowana szkółka
Sklepik
Kontakt
Back
Redakcja
Klub
Tabele
Kadra zespołu
Klasa A, grupa: Kraków III 2017/2018
Szukaj mecze
Uczestnik
Wszystko
Armatura Kraków
Bieżanowianka Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
Gajowianka Gaj
Iskra Krzęcin
LKS Libertów
Lotnik Kryspinów
Nadwiślan Rusocice
Sokół Rybna
Strażak Rączna
Tęcza Piekary
Tramwaj Kraków
Wiślanie II Jaśkowice
Wisła Czernichów
Wszystko
Dom
Wyjazd
Kolejka
Wszystko
Kolejka 2
Kolejka 1
Kolejka 10
Kolejka 11
Kolejka 12
Kolejka 13
Kolejka 14
Kolejka 3
Kolejka 4
Kolejka 5
Kolejka 6
Kolejka 7
Kolejka 8
Kolejka 9
Data
Szukaj
Kolejka 1
19-08-2017 17:00
Nadwiślan Rusocice
1 - 1
Bieżanowianka Kraków
19-08-2017 17:00
Sokół Rybna
2 - 2
Cedronka Wola Radziszowska
19-08-2017 17:00
Tęcza Piekary
3 - 1
Gajowianka Gaj
19-08-2017 17:30
Armatura Kraków
1 - 0
Strażak Rączna
19-08-2017 17:45
LKS Libertów
0 - 0
Lotnik Kryspinów
05-09-2017 17:00
Wiślanie II Jaśkowice
3 - 0
Iskra Krzęcin
18-11-2017 14:00
Tramwaj Kraków
2 - 1
Wisła Czernichów
Kolejka 2
23-08-2017 17:45
Cedronka Wola Radziszowska
2 - 1
Nadwiślan Rusocice
26-08-2017 17:00
Gajowianka Gaj
1 - 1
Sokół Rybna
26-08-2017 17:00
Iskra Krzęcin
0 - 3
Tramwaj Kraków
26-08-2017 17:00
LKS Libertów
1 - 5
Wiślanie II Jaśkowice
26-08-2017 17:30
Bieżanowianka Kraków
4 - 0
Armatura Kraków
27-08-2017 17:00
Wisła Czernichów
2 - 5
Tęcza Piekary
30-08-2017 17:30
Lotnik Kryspinów
2 - 1
Strażak Rączna
Kolejka 3
02-09-2017 17:00
Tramwaj Kraków
3 - 0
LKS Libertów
02-09-2017 17:00
Sokół Rybna
1 - 1
Wisła Czernichów
03-09-2017 11:00
Wiślanie II Jaśkowice
4 - 0
Lotnik Kryspinów
03-09-2017 16:00
Strażak Rączna
3 - 3
Bieżanowianka Kraków
03-09-2017 16:00
Tęcza Piekary
4 - 0
Iskra Krzęcin
03-09-2017 17:00
Nadwiślan Rusocice
3 - 3
Gajowianka Gaj
03-09-2017 17:00
Armatura Kraków
5 - 1
Cedronka Wola Radziszowska
Kolejka 4
09-09-2017 15:00
Iskra Krzęcin
1 - 1
Sokół Rybna
09-09-2017 16:30
Cedronka Wola Radziszowska
5 - 1
Strażak Rączna
09-09-2017 17:00
LKS Libertów
2 - 0
Tęcza Piekary
10-09-2017 11:00
Wiślanie II Jaśkowice
5 - 0
Tramwaj Kraków
10-09-2017 15:00
Wisła Czernichów
0 - 3
Nadwiślan Rusocice
10-09-2017 17:00
Gajowianka Gaj
0 - 0
Armatura Kraków
10-09-2017 17:00
Lotnik Kryspinów
1 - 1
Bieżanowianka Kraków
Kolejka 5
16-09-2017 16:00
Sokół Rybna
1 - 2
LKS Libertów
16-09-2017 16:00
Tęcza Piekary
1 - 2
Wiślanie II Jaśkowice
16-09-2017 16:30
Tramwaj Kraków
1 - 0
Lotnik Kryspinów
16-09-2017 17:00
Bieżanowianka Kraków
3 - 2
Cedronka Wola Radziszowska
16-09-2017 17:00
Nadwiślan Rusocice
2 - 0
Iskra Krzęcin
17-09-2017 16:00
Strażak Rączna
1 - 2
Gajowianka Gaj
25-11-2017 11:00
Armatura Kraków
1 - 4
Wisła Czernichów
Kolejka 6
23-09-2017 16:30
Nadwiślan Rusocice
5 - 0
LKS Libertów
24-09-2017 12:00
Wiślanie II Jaśkowice
5 - 0
Sokół Rybna
24-09-2017 14:00
Tramwaj Kraków
1 - 3
Tęcza Piekary
24-09-2017 15:00
Wisła Czernichów
3 - 0
Strażak Rączna
24-09-2017 16:00
Gajowianka Gaj
2 - 2
Bieżanowianka Kraków
18-11-2017 11:00
Lotnik Kryspinów
0 - 3
Cedronka Wola Radziszowska
18-11-2017 13:00
Iskra Krzęcin
5 - 3
Armatura Kraków
Kolejka 7
30-09-2017 15:30
Cedronka Wola Radziszowska
3 - 2
Gajowianka Gaj
30-09-2017 16:00
Bieżanowianka Kraków
2 - 1
Wisła Czernichów
30-09-2017 16:00
Sokół Rybna
6 - 1
Tramwaj Kraków
30-09-2017 16:00
Nadwiślan Rusocice
0 - 4
Wiślanie II Jaśkowice
01-10-2017 15:00
Strażak Rączna
1 - 0
Iskra Krzęcin
01-10-2017 15:00
Tęcza Piekary
1 - 1
Lotnik Kryspinów
01-10-2017 16:00
Armatura Kraków
1 - 0
LKS Libertów
Kolejka 8
07-10-2017 15:00
Tęcza Piekary
1 - 0
Sokół Rybna
07-10-2017 15:00
Iskra Krzęcin
2 - 2
Bieżanowianka Kraków
07-10-2017 16:00
Strażak Rączna
4 - 3
LKS Libertów
07-10-2017 16:00
Tramwaj Kraków
2 - 1
Nadwiślan Rusocice
08-10-2017 11:00
Wiślanie II Jaśkowice
1 - 0
Armatura Kraków
08-10-2017 11:00
Lotnik Kryspinów
2 - 0
Gajowianka Gaj
08-10-2017 15:00
Wisła Czernichów
0 - 5
Cedronka Wola Radziszowska
Kolejka 9
14-10-2017 15:00
Sokół Rybna
1 - 0
Lotnik Kryspinów
14-10-2017 15:30
Bieżanowianka Kraków
1 - 3
LKS Libertów
14-10-2017 15:30
Nadwiślan Rusocice
2 - 2
Tęcza Piekary
15-10-2017 15:00
Strażak Rączna
3 - 0
Wiślanie II Jaśkowice
15-10-2017 15:00
Gajowianka Gaj
1 - 0
Wisła Czernichów
15-10-2017 15:00
Armatura Kraków
3 - 4
Tramwaj Kraków
15-10-2017 15:00
Cedronka Wola Radziszowska
0 - 0
Iskra Krzęcin
Kolejka 10
21-10-2017 15:00
Sokół Rybna
1 - 3
Nadwiślan Rusocice
21-10-2017 15:00
Lotnik Kryspinów
3 - 0
Wisła Czernichów
21-10-2017 15:00
Tęcza Piekary
2 - 0
Armatura Kraków
21-10-2017 15:00
Iskra Krzęcin
2 - 0
Gajowianka Gaj
21-10-2017 15:30
Cedronka Wola Radziszowska
4 - 2
LKS Libertów
21-10-2017 15:30
Tramwaj Kraków
5 - 0
Strażak Rączna
22-10-2017 11:00
Wiślanie II Jaśkowice
0 - 3
Bieżanowianka Kraków
Kolejka 11
28-10-2017 14:00
Gajowianka Gaj
2 - 1
LKS Libertów
28-10-2017 14:00
Nadwiślan Rusocice
0 - 2
Lotnik Kryspinów
28-10-2017 15:00
Bieżanowianka Kraków
5 - 1
Tramwaj Kraków
28-10-2017 15:00
Cedronka Wola Radziszowska
1 - 2
Wiślanie II Jaśkowice
29-10-2017 13:00
Wisła Czernichów
1 - 1
Iskra Krzęcin
29-10-2017 14:00
Strażak Rączna
0 - 2
Tęcza Piekary
29-10-2017 14:00
Armatura Kraków
2 - 3
Sokół Rybna
Kolejka 12
04-11-2017 13:30
Nadwiślan Rusocice
3 - 3
Armatura Kraków
04-11-2017 14:00
Sokół Rybna
3 - 1
Strażak Rączna
04-11-2017 14:00
Iskra Krzęcin
0 - 0
Lotnik Kryspinów
04-11-2017 14:00
Tęcza Piekary
1 - 4
Bieżanowianka Kraków
04-11-2017 14:00
Tramwaj Kraków
1 - 3
Cedronka Wola Radziszowska
05-11-2017 11:00
Wiślanie II Jaśkowice
4 - 2
Gajowianka Gaj
05-11-2017 13:00
Wisła Czernichów
0 - 0
LKS Libertów
Kolejka 13
11-11-2017 13:00
Wisła Czernichów
0 - 1
Wiślanie II Jaśkowice
11-11-2017 13:00
Cedronka Wola Radziszowska
4 - 2
Tęcza Piekary
11-11-2017 13:30
Armatura Kraków
0 - 1
Lotnik Kryspinów
11-11-2017 13:30
Bieżanowianka Kraków
4 - 0
Sokół Rybna
11-11-2017 13:45
Strażak Rączna
2 - 2
Nadwiślan Rusocice
12-11-2017 13:00
Gajowianka Gaj
4 - 1
Tramwaj Kraków
12-11-2017 13:00
Iskra Krzęcin
4 - 3
LKS Libertów
Kolejka 14
24-03-2018 15:00
Strażak Rączna
v
Armatura Kraków
24-03-2018 15:00
Bieżanowianka Kraków
v
Nadwiślan Rusocice
24-03-2018 15:00
Cedronka Wola Radziszowska
v
Sokół Rybna
24-03-2018 15:00
Gajowianka Gaj
v
Tęcza Piekary
24-03-2018 15:00
Lotnik Kryspinów
v
LKS Libertów
24-03-2018 15:00
Iskra Krzęcin
v
Wiślanie II Jaśkowice
24-03-2018 15:00
Wisła Czernichów
v
Tramwaj Kraków