mistrz Polski LZS
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016

W początkowym okresie istnienia LKS Lotnik w Kryspinowie boisko sportowe do piłki nożnej znajdowało się "na skale" w sąsiedztwie kamieniołomu, lecz ze względu na pochyłość terenu w roku 1959 przeniesiono je na pastwisko obok Państwowego Ośrodka Maszynowego, gdzie znajduje się do dnia dzisiejszego.

Przez długi czas boisko niczym nie przypominało stadionu piłkarskiego. Ogrodzone jedynie wkoło szeregiem opon, wpisało się w malowniczy obszar łąk. Dopiero w latach 90. obraz ten uległ zmianie. Dzięki staraniom prezesa Sadko Lotnik otrzymał w użytkowanie tereny od spółki pastwiskowej. Przy pomocy zawodników oraz działaczy rozpoczęto pierwsze inwestycje: meliorację, ogrodzenie terenu, aż wreszcie budowę szatni, ukończoną w roku 2002.

Następne inwestycje na boisku Lotnika to powstanie trybuny na 102 miejsca siedzące, instalacja piłkochwytów oraz ławek dla zawodników rezerwowych.

W lipcu 2017 r. staraniem zawodników i działaczy Klubu, przy wsparciu Kraków Airport w ramach programu grantowego Wspieramy Wolontariuszy, dokonano renowacji pomieszczeń klubowej świetlicy oraz szatni gospodarzy.

W grudniu 2017 r., dzięki dotacji przyznanej z budżetu Gminy Liszki, zainstalowano na naszym obiekcie 6 masztów oświetleniowych, zawierających łącznie dwanaście lamp. W ramach inwestycji przewidziano możliwość załączania oświetlenia poszczególnych sektorów boiska.

Adres: Kryspinów 47, 32-060 Liszki
Właściciel: LKS Lotnik Kryspinów
Pojemność: 102 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 102m x 67m