mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016
Dziękujemy za gest dobrej woli!

Gdy w maju wszyscy z utęsknieniem wypatrywaliśmy możliwości gry w piłkę nożną, nasz obiekt świecił pustkami wskutek największych restrykcji związanych z koronawirusem. Nie przeszkodziło to "życzliwym" zdewastować nasz obiekt w postaci uszkodzenia m.in. siatki w bramce meczowej. Firma Hop Design na czele z panem Konradem Hulakiem pospieszyła nam w potrzebie sponsorując zakup nowej, za co dziś serdecznie chcemy podziękować!

HOP DESIGN - kilka słów o sobie

Firma HOP DESIGN specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy tekstyliów do sypialni. Wierzymy, że materiał ma znaczenie. Dlatego używamy naturalnych materiałów, które zapewnią Ci komfort na jaki zasługujesz. Cierpliwie szukamy najlepszych surowców, dlatego możemy zaoferować europejską bawełnę i nowozelandzką wełnę o doskonałych właściwościach. Produkujemy lokalnie w Polsce . Dzięki temu mamy kontrolę nad jakością i każdy egzemplarz wykonany jest z dbałością o najmniejszy detal. Swój biznes prowadzimy odpowiedzialnie, z troską o środowisko naturalne i lokalną społeczność. Nasi partnerzy to rodzinne firmy, z którymi stawiamy na długotrwałe relacje. Dbamy o wysokie standardy produkcji.

JESTEŚMY HOP DESIGN

Zawsze marzyliśmy o tym by otaczać się produktami trwałymi, z naturalnych materiałów, tworzonymi z dbałością o środowisko naturalne. Wierzymy w siłę dobrego designu i stawiamy na polską jakość i polską solidną produkcję. Łączymy w sobie siłę nowoczesnego projektowania i precyzyjne wykonanie najczęściej ręczne, przez polskich rzemieślników. Każdy egzemplarz produkujemy lokalnie z dbałością o wszystkie detale. To nam pozwala doglądać jakości wykonania. A wszytko po to aby sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów i ich wrażeniu w pierwszym kontakcie oraz z codziennego użytkowania.

TWÓRCY

To my założyliśmy markę HOP DESIGN w 2014 roku: Konrad Hulak i Kinga Chmielarz-Hulak. Choć nie od razu nazywaliśmy się HOP DESIGN. To przyszło trochę później. Dyrektorem kreatywnym jest Kinga, absolwentka Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie. Konrad z kolei zajmuje się częścią biznesową i marketingiem. Prywatnie jesteśmy małżeństwem. Możesz nas śledzić na Instagramie: @kinga_hop @konrad_hop W naszym zespole mamy fantastycznych ludzi, dzięki którym możemy Wam oferować najlepsze co mamy.

 

Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na www.hop-design.eu

A my raz jeszcze dziękujemy i polecamy markę Hop Design!

 

facebook_page_plugin