mistrz Polski LZS
mistrz Polski LZS
2012,2015
mistrz Krakowa
mistrz Krakowa U-13
Deichmann 2016
Obóz - Koninki 2019 [aktual]

Wciąż pozostały dwa miejsca na obóz szkoleniowy w Koninkach, gdzie przygotowywać będą się do sezonu 2019/20 w terminie 13-20 lipca zawodnicy Szkółki Piłkarskiej.

Już niejako tradycyjnie Szkółka Piłkarska działająca przy naszym Klubie w okresie wakacyjnym organizuje obóz sportowy. W terminie 13-20 lipca będziemy wizytować ponownie ośrodek Willa Tram w sercu Gorców, Koninkach, oferujący pobyt w komfortowych 1-, 2-, 3- i 4-osbowych pokojach z łazienkami i TV. W ramach pobytu zagwarantowane zostało pełne wyżywienie - śniadania, obiady z podwieczorkiem oraz kolacje. Na terenie przyległym do budynku znajduje się m.in. wielki szałas z grillem, plac zabzaw dla dzieci oraz trawiaste boisko sportowe z oświetleniem. Jak można przeczytać na stronie internetowej pensjonatu, Willa Tram to idealna baza dla aktywnego wypoczynku - to w Koninkach zaczynają się liczne szlaki piesze i rowerowe. Gospodarze gościli tu m.in. młodzieżowe zespoły Miedzi Legnica, Puszczy Niepołomice, Hutnika Kraków czy nawet kluby z Monachium.

O powyższym przekonali się również przedstawiciele naszego Klubu w roku ubiegłym, a mając na uwadze wzorową gościnność postanowiono ponowić wizytę we wskazanym miejscu.

Więcej informacji o ośrodku znajdą Państwo na stronie www.willa-tram.com.pl oraz na fanpage-u.

Poza korzystaniem z obiektu sportowego przy ośrodku zaplecze sportowe w trakcie obozu stanowić będzie pełnowymiarowe boisko w pobliskim Niedźwiedziu.

Pierwszeństwo udziału w zgrupowaniu mają uczestnicy zajęć w ramach naszej szkółki, a w przypadku niewystarczającej liczby chętnych młodzi piłkarze bez względu na przynależność klubową. Opiekunami w trakcie obozu będą licencjonowani trenerzy na codzień trenujący poszczególne grupy wiekowe w naszym Klubie. Liczba miejsc ograniczona - na nasze potrzeby zarezerwowane zostało 35 miejsc noclegowych. Rezerwacja poprzez zaliczkowanie w kwocie 350 zł w terminie do końca marca.

 oboz zapisy 2018 b

Obóz piłkarski - Koninki 2019

⚽ wyjazd: 13.07 (sobota) o godz. 8:30 sprzed siedziby Klubu
⚽ powrót: 20.07 (sobota) w godzinach południowych
cena: 850 zł (płatność drugiej raty do 25 czerwca; kwota dzienna została utrzymana z roku poprzedniego, natomiast przebywać będziemy jeden dzień dłużej)*
⚽ w powyższej kwocie zawierają się: transport z/do Kryspinowa, transport wewnętrzny na treningi, dwa treningi dziennie wraz z wieczornymi grami/zabawami, ognisko z kiełbaskami, pamiątkowa koszulka z obozu, nocleg wraz z 
pełnym wyżywieniem w obiekcie (śniadanie, obiad, kolacja z podwieczorkiem), wynajem obiektów sportowych, ubezpieczenie NNW, opcjonalnie wycieczka w góry/basen, opieka kadry trenerskiej oraz kierowniczej.

*kalkulacji dokonano dla grupy 35 uczestników

Relację z poprzedniego obozu znajdą Państwo TUTAJ.

Do końca maja Rodzice uczestników obozu zobowiązani są do wypełnienia karty kwalifikacyjnej uczestnika obozu - karty do odbioru w szatni gospodarzy lub trenerów poszczególnych drużyn.

Szczegółowych informacji nt. obozu udziela trener Krzysztof Sadko, tel. 514 990 621, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

oboz zapisy 2018 a

facebook_page_plugin